sierpnia 05, 2013

Sufity podwieszane w korytarzu, salonie, pokojach dzieci na przykładzie remontów w Gdańsku
Bardzo dawno nie dodawałem postów na bloga, co nie znaczy, że o nim zapomniałem. Jednak brak czasu spychał je na dalszy plan. Dzisiaj jednak szybko to nadrabiam i obiecuję poprawę, bo dawno już nie pokazywałem moich prac. Prezentuje mieszkanie, gdzie zamontowałem sufity podwieszane nie tylko w salonie i korytarz, co jest aktualnie standardem, ale również w pokojach dzieci. 

Takie rozwiązanie wykorzystam na pewno podczas remontu pokoju mojego dziecka. Dlaczego? Ponieważ to naprawdę wygodna opcja, aby dziecko miało oświetlenie ledowe. Po pierwsze na pewno ucieszy się z faktu, że będzie mogło dowolnie zmieniać barwę i w zależności od niej mieć różny nastrój w pokoju. Po drugie małe dziecko często boi się ciemności, a pozostawienie energooszczędnego leda na noc nie stanowi żadnego problemu. 

 Idealne rozwiązanie niedużym kosztem. Polecam.1 komentarz:

  1. Panie Adamie z sufitów to jestem bardzo zadowolona -widać efekty na zdjęciach. Dobre rozwiązanie dla dzieci jak i dla rodziców gdy muszą wstać z nakarmić dziecko, i nie muszą zapalać wszystkich świateł -tylko ledowe (delikatne) które nie razi w oczy :) dziękuje za pomysły sprawdziły się

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...