sierpnia 15, 2013

Koszt sufitów podwieszanych Gdańsk
Choć wielu osobom wydaje się, że koszt sufitów podwieszanych niebagatelnie zwiększa cenę wykończenia czy remontu mieszkania, to jednak tak nie jest. Kwota danej pracy zależy oczywiście od rodzaju sufitu, jaki chcemy zamontować. Inna będzie dla sufitów prostych, a inna dla wielopoziomowych, gdzie nakład pracy jest proporcjonalnie większy.
Jeżeli mamy do czynienia z prostym sufitem, w całości zamykanym, to koszt wyliczany będzie z metra kwadratowego. Natomiast przy sufitach wielopoziomowych koszt liczony jest zarówno z metra bieżącego i kwadratowego.


Tak jak wielokrotnie podkreślam. Remont mieszkania wykonuje się na lata. Raz wykonany sufit praktycznie będzie niezniszczalny. Odnowienie polegać będzie na odmalowaniu go, zatem tego typu inwestycja jest długoterminowa i warto podczas remontu lub wykończenia zamontować sufity podwieszane, aby nadać odpowiedni klimat w swoim mieszkaniu.
Zdarzało mi się również wracać do klientów, którzy początkowo bardzo niechętnie podchodzili do montażu sufitów w salonach i pokojach dla dzieci. Po dwóch latach od wykończenia wracałem, aby nadrobić te niedociągnięcia. Na pytanie, co ich ostatecznie przekonało, do montażu sufitów podwieszanych w mieszkaniu odpowiadali – „A bo wie Pan, jak widzieliśmy te wszystkie sufity u znajomych, to pozazdrościliśmy i stwierdziliśmy, że u siebie też takie chcemy mieć”.

Zatem nie warto odkładać niektórych prac na później, najlepiej wykonać je za jednym rzutem, aby nie mieć podwójnego bałaganu.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...