stycznia 19, 2013

Sufity podwieszane salon – remonty GdańskBardzo często, gdy klienci słyszą hasło „sufity podwieszane” myślą, że chodzi o obniżenie całego pomieszczenia. Nie zdają sobie sprawy, że można wykonać usługę remontową nie zmniejszając wysokości pomieszczenia. 

Mówię, o wykonaniu wielostopniowych sufitów, jako elementów dekoracyjnych. Wykonuje się przy zachowaniu dużej części oryginalnego sufitu. Przestrzennie sprawia to wrażenie powiększenia pomieszczenia. Duża zaletą sufitów podwieszanych w salonie jest możliwość zamontowania dodatkowego oświetlenia – typu taśma ledowa. 

Może być ona jednobarwna lub LGB, czyli ze zmiana barwy. Ponadto sufit podwieszany w salonie może spełniać dodatkową funkcję, jaką jest zamaskowanie instalacji klimatyzacji, którą coraz częściej montuje w mieszkaniach.
Suficie podwieszanym może również ukryć niektóre urządzenia RTV takie jak projektor czy rzutnik.

Cena wykonania sufitu podwieszanego w salonie jest zróżnicowana. Wszystko zależy od projektu sufitu. Proste sufity prostokątne będą dużo tańsze od skomplikowanych wielostopniowych sufitów falistych. Koszt również wzrośnie, jeżeli klient zażyczy sobie wykończenie sufitu podwieszanego w salonie listwami dekoracyjnymi. Wiąże się to z tym, że wymagają one dużego nakładu pracy. Jednak inwestycja ta posłuży nam na lata. Zatem podczas remontu lub wykończenia mieszkania naprawdę warto pomyśleć o ładnym suficie podwieszanym w salonie.

Osobiście nie spotkałem się jeszcze z klientem, który po zobaczeniu końcowego efektu żałowałby podjętej decyzji. A Wy posiadacie w salonie podwieszany sufit?1 komentarz:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...