września 10, 2013

Ciekawa aranżacja montażu telewizora na ścianie

Zastanawiacie się jak fajnie zaaranżować salon? Gdzie umieścić telewizor, aby prezentował się nietypowo i ciekawie. Oto moja propozycja na dziś. Zabudowa telewizora płytą G-K.

Aby wykonać taką zabudowę należy uprzednio sprawdzić rozmiar telewizora oraz uchwytu TV, tak, aby dopasować odpowiednio wymiary zabudowy. Osobiście uważam, że najlepszy efekt uzyskamy poprzez wyrównanie płaszczyzny zabudowy tak, aby telewizor nie wystawał poza ściankę, ani też nie był głębiej.

Ważne jest również odpowiednie dobranie kolorystyki zabudowy. W tym wypadku jest ona zbieżna z barwą telewizora i tworzy nierozerwalną całość. Powiem szczerzę, że prezentuje się ona nad wyraz dobrze i jest warta polecenia wszystkim osobom, które chcą mieć nowoczesne mieszkanie.
Powiem szczerzę, że prezentuje się ona nad wyraz dobrze i jest warta polecenia wszystkim osobom, które chcą mieć nowoczesne mieszkanie.


2 komentarze:

  1. Posunęłabym się jeszcze o krok dalej. Zabudowę z płyty g-k rozświetliłabym ledem, jak w tym filmiku: https://www.youtube.com/watch?v=k-m2nND4fQI
    Co o tym myślicie?

    OdpowiedzUsuń
  2. Czy moge prosic o wymiary tej ramki do telewizora?

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...