czerwca 07, 2022

Wykończenie mieszkania pod klucz Gdańsk - od projektu po realizację

 


Nasza firma stara się z każdym rokiem rozwijać i dlatego od jakiegoś czasu oferujemy klientom wykończenie mieszkań pod klucz. Usługę tę wykonujemy na terenie Trójmiasta i okolic. Dzisiaj zaś pokaże kilka zdjęć z ostatniej realizacji. Efekt zachwyca. Oddając mieszkanie klientowi jestem nie tylko zadowolony, ale i dumny ze swojej pracy. I hasła, które często padają z moich ust na początku współpracy " Będzie Pan zadowolony z efektu" zawsze się potwierdzają.

Wróćmy jednak do tego, co oferujemy w ramach wykończenia mieszkania pod klucz na terenie Gdańska i okolic.

To kompleksowa oferta skierowana do osób zapracowanych, które nie mają ani czasu ani chęci zajmować się remontem, wykończeniem zakupionego mieszkania. Mieszkają poza Trójmiastem i wolne weekendy wolą przeznaczać na rozrywkę niż na ciągłą kontrolą tego co się dzieje na budowie. Tak naprawdę z oferty może skorzystać każdy. 

Współpraca zaś zaczyna się od przygotowania projektu wnętrza wraz z fotorealistycznymi wizualizacjami.

Po zaakceptowaniu projektu i otrzymaniu kluczy od klienta ekipa remontowo - budowlana pojawia się na inwestycji i zaczynają się wszystkie prace związane z wykończeniem wnętrz. Poczynając od elektryki, hydrauliki, poprzez malowanie, szpachlowanie, sufity podwieszane, sufity napinane, ścianki G-K, zabudowy, podłogi i drzwi, 

W ich trakcie zakupujemy elementy wyposażenia  - poczynając od armatury łazienkowej, poprzez kafelki, podłogi, lampy i drzwi. My również odpowiadamy za ich dostarczenie na budowę.

Po naszej stronie jest również kontakt ze stolarzem i wszystkie uzgodnienia odnośnie zaprojektowanych mebli. zamawiamy lustra i szyby prysznicowe na wymiar. 

Wykonujemy jednym słowem wszystko. 

Klient zaś po określonym czasie odbiera w pełni umeblowane mieszkanie. Może cieszyć się swoim nowym lokum.

Jeżeli jesteś zainteresowany taką ofertą - zapraszamy - tel. 697 086 093


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...