czerwca 22, 2022

Firma remontowa Gdynia - łazienkaJeden z najcięższych tematów - łazienka. Czemu tak napisałem? Ponieważ w miesiącu mam kilkanaście telefonów z prośbą o natychmiastowe wejściem na inwestycję, gdy ktoś źle wykonał swoją pracę. Czasami zdarza mi sie faktycznie jechać i obejrzeć "efekty prac" i zastanawiam się, czy ten kafelkarz po raz pierwszy kładł płytki? 

Strata dla klienta w takiej sytuacji jest podwójna. Po pierwsze jakieś pieniądze dla kafelkarza zostały juz wpłacone, po drugie - zniszczył materiał. Wiemy zaś, jak podrożały płytki, armatura. I teraz wyobraźcie sobie, że musicie ponownie je kupić. Ponownie zapłacić firmie za wykonanie usługi. Robi się jedna wielka katastrofa finansowa, a koszt czasami niewielkiej łazienki zwiększa się dwukrotnie.

Aby uniknąć takich sytuacji najlepiej powierzyć pracę firmie, która potrafi to wykonać. Takiej jak moja. Szczerze powiedziawszy przed rozwinięciem firmy sam byłem kafelkarzem. Znam tą pracę od postaw. Wiem o wszystkich niuansach i nie popełniam błędów - lata doświadczeń. Łazienkami wykonanymi na własnych inwestycjach uwielbiam się chwalić - bo jest czym. 

Kładziemy zarówno płytki wielkogabarytowe jak i mniejsza. W zależności od wyboru klienta. I każda ze skończonych inwestycji jest perfekcyjna. 

Podkreślę jednak, ze na chwilę obecną nie podejmujemy sie wykończeń i remontów samych łazienek. Wykonujemy jedynie kompleksowe remonty mieszkań, domówi i biur. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...