stycznia 21, 2013

Kafelkarz z Gdańska prezentuje nowoczesną łazienkęJak zauważyliście zająłem się porządkowaniem bloga. Postanowiłem zrobić galerię wykonanych przeze mnie prac na oddzielnych stronach. Dzisiaj w trakcie robienia "galerii łazienek" zorientowałem się, jak mało zdjęć wykonanych prac mam wstawionych.

Tyle zleceń i zaledwie kilka łazienek w galerii. Mogę to tylko wytłumaczyć tym, że blog jest bardzo młody.

Prezentuję, zatem białą łazienkę z dodatkiem czarnego dekoru. Śliczna, ciepła, nowoczesna. Przedstawione zdjęcia obejmują okres w trakcie wykonywania zlecenia jak i po. I tu muszę sam siebie pochwalić. Mało, który Kafelkarz z Gdańska zachowuje taki porządek na budowie jak ja. A powiedzmy sobie szczerze, jeżeli klient powierza fachowcowi wykonanie remontu lub wykończenia mieszkania to nie chce, aby zrobił on Armagedon. Jeżeli nawet jakiekolwiek prace wymagają wyburzenia ścian to tego samego dnia powinno być wszystko dookoła uporządkowane.

Ale, wracając do łazienki. Nie jest ona mała, zajmuje powierzchnię 11 m2, zatem nie stanowiło problemu zamontowanie w jednym pomieszczeniu wanny i kabiny prysznicowej z odpływem liniowym. Wanna została obłożona tym samym dekorem, co ściana gdzie zamontowano ubikację i bidet. Dodatkowym dekorem jest zdjęcie umieszczone na ścianie.


Efekt oceńcie sami.

2 komentarze:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...