września 08, 2022

Firma remontowa Gdynia


Zapraszamy do kontaktu osoby zainteresowane remontem lub wykończeniem mieszkań, domów i biur na terenie Gdyni.

Oferujemy pełen zakres usług. Od momentu odbioru mieszkania od dewelopera po doradztwo w przypadku mieszkań przeznaczonych do remontu. 

Zainteresowany jesteś projektem wnętrza - to również wykonamy, a następnie dopilnujemy, aby mieszkanie zostało wykończone zgodnie z wizją projektową, którą wcześniej zaakceptowałeś.

Wykonując poszczególne prace krok po kroku.

- elektrykę,

- hydraulikę,

- ścianki G-K,

- płytki, również te wielkogabarytowe o powierzchni 240/120 lub większe,

- podłogi,

- malowanie,

- szpachlowanie,

-sufity podwieszane,

- listwy przypodłogowe,

- montaż lamp .
Nie ma pracy na budowie, której się nie podejmiemy lub nie będziemy w stanie wykonać. Mamy bardzo duże doświadczenie, dajemy 3 lata gwarancji na wykonane usługi.

Ponadto staramy się o specjalne upusty dla naszych klientów w hurtowniach. Umożliwia to zakup poszczególnych elementów wyposażenia po korzystnych cenach.

Jeżeli dalej nie jesteś przekonany - zapraszamy na budowę. Naocznie możesz przekonać się na jakim poziomie wykonujemy poszczególne prace - nie zawiedziesz się. 

Nasze kompetencje i rzesza zadowolonych klientów mówi sama za siebie.

Zapraszamy również do obejrzenia naszej nowej strony - www.mdremont.pl  - znajdziesz tam szereg zdjęć z inwestycji. 

kontakt - biuro@mdremont.pl

telefon 697 086 093

Kolejne mieszkanie może być Twoje.Zastanawiasz się zapewne jaki będzie koszt wykończenia lub remontu mieszkania. Niestety odpowiedz na to pytanie nie jest prosta - wszystko zależy od tego, jaki zakres prac nam zlecisz.

 Jeżeli jednak chcesz sie zorientować jakie stawki mamy - napisz do nas emaila - wyślemy cennik prac. 

Jeżeli chcesz zaś uzyskać dokładny kosztorys prac- zadzwoń. Podjedziemy na budowę, pomierzymy i po kilku dniach prześlemy dokładny kosztorys - usługa ta jest w pełni bezpłatna.

Zaznaczam jednak, ze na chwilę obecna nie podejmujemy się remontu pojedynczych pomieszczeń - typu łazienka, salon. Jeżeli zaś masz do remontu całe mieszkanie - zadzwoń.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...