stycznia 22, 2020

Kolejne etapy remontu - usługi remontowe Gdańsk


Wiele osób stając przed koniecznością remontu mieszkania lub wykończenia swojego pierwszego lokum czuje nieprzyjemny skórcz w żołądku. Martwi sie ile czasu zajmie zorganizowanie wszystkich jego aspektów. Wbrew pozorom, sprawa jest prostsza niż się wydaje.

Jeżeli klient decyduje sie na projekt - rozmowy zaczynają się od wizji mieszkania, stylu w jakim ma byc wykończone i oczekiwaniach  jakie ma spełnic. Podczas pierszego spotkania ustalane jest zarówno rozmieszczenie mebli w kuchni jak i kolorystyka oraz budżet remontu.

Kolejne etapy to akceptacja projektu i wejście firmy wykończeniowej. Jeżeli mieszkanie jest standardowej wielkości 60m2 wykończenie trwa, w zależności od ilości prac - od 30-45 dni. Zakup materiałów wykończeniowych leży po stronie firmy świadczącej usługi remontowe (bynajmniej u nas to tak wyglada :) ). Zatem nie ma co się obawiać, jak zwieźć to wszystko ze sklepu. Jak firma wykończeniowa kończy swoją prace pojawia się stolarz. Do którego wcześniej wysłany został projekt mebli. Montaż mebli trwa około tygodnia - tu też wszystko zależy od ilosci mebli.

Po zamontowaniu mebli zostają nam już tylko sprawy kosmetyczne - wprowadzenie dodatków i pozostałym mebli typu łóżka czy sofy  i możemy cieszyć się nowym lokum .
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...