lipca 09, 2019

Rezygnując z bieli w mieszkaniu- apartament w Gdańsku - remonty mieszkań Gdańsk


Wielu klientów boi się zrezygnować z bieli. Szczególnie w niewielkich pomieszczeniach. Biały kolor postrzegamy jako element bezpieczny, który sprawi, że wnętrzne stanie się nowoczesne i optycznie większe. Jednakże podobne rezultaty możemy uzyskać wybierając inną paletę kolorystyczną. Dzięki temu nasze wnętrze stanie się nietuzinkowe i ciekawe.
Jednak co najważniejsze, będzie ono niesamowicie przytulne. Dom to nasza enklawa spokoju, miejsce, w którym pragniemy się zrelaksować i odpocząć.Dzięki zastosowaniu naturalnych materiałów ta realizacja zyskała wszystkie te cechy, do jakich dążyli właściciele.
Ściany pokryte zostały kamieniem, podłogi drewnem. Również meble wybrane zostały w ciepłym kolorze z widocznymi naturalnymi słojami, daleko odbiegając od popularnych aktualnie mebli białych z połyskiem.
Efekt oceńcie sami.
Ponadto przyjrzyjcie się jak duży nakład pracy został wykonany, aby uzyskać zamierzony efekt. Remont tego apartamentowca w Gdańsku był niezwykle czasochłonny. Jednak kilkakrotnie podkreślałem, że jesteśmy w stanie wykonać każde zlecenie - jak sama nazwa firmy wskazuje - Mały Duży Remont. Kilka zdjęć z poszczególnych etapów prac.
2 komentarze:

  1. wow. Świetna robota i efekt :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Musze przyznać, że wygląda to całkiem ciekawie, ale na pewno charakteru całemu wystrojowi dodałyby jakieś dobrze dobrane Fototapety. Moim zdaniem to świetne rozwiązanie, które w szybki i niedrogi sposób mogą odmienić i w ciekawy sposób zaaranżować każde wnętrze

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...