kwietnia 30, 2019

Usługi remontowe Gdańsk - aneks kuchenny w niewielkim mieszkaniuTak jak wcześniej wspominałem , przez dłuższy okres kiedy nie blogowałem, uzbierało się trochę inwestycji, które teraz mogę Wam zademonstrować. To kolejna z nich. Mieszkanie w klasycznej bieli z dodatkiem ciepłego drewna.

Warto zwróćić uwagę na kuchnie. Wiadomo, ze w niewielkich mieszkaniach odpowiednie zagospodarowanie ułożenia szafek stanowi niemały problem. Przecież wiadomo, że należy zmieścić wszystkie sprzęty - typu zmywarkę, lodówkę i piekarnik i najlepiej, aby znalazło sie jeszcze miejsce na szafki.

 Jak zatem ma wyglądać aneks kuchenny w niewielkim mieszkaniu? 

Doskonałym rozmieszczeniem w takim wypadku jest kuchnia w tak zwanej literze U. Jak widać na zdjęciach zyskuje my dzięki takiemu rozmieszczeniu spory blat roboczy i co ważne blat  przy którym możemy wypić poranna kawę czy nawet zjeśc posiłek.
Tego typu rozwiązanie jest również doskonałe, jeżeli lubimy częste wizyty znajomych. Swobodnie można z nimi rozmawiać podczas przygotowywania posiłków.
I nie zapomnijmy, że niewielkie aneksy zagospodarowywać szafkami kuchennymi do samego sufitu. Dodatkowe kilkadziesiąt centymetrów przyda się na mniej używane talerze czy tace, po które siegamy jedynie od czasu do czasu.

Odnośnie kolorystyki - powinna być jednakowa. Barwne kuchnie doskonale sprawdzają sie w dużych pomieszczeniach. Biel i drewno tworzą wrażenie czystości i porządku, a skoro kuchnia otwarta jest na salon to jest to jej ogromny plus.
1 komentarz:

  1. konkret, widać że jesteście fachowcami! a jak u was z terminami realizacji?

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...