października 26, 2014

Łazienka w stonowanych kolorach - firma remontowa Gdańsk
Dzisiaj przeciwwaga dla prezentowanej wcześniej nowoczesnej łazienki w kolorach soczystej czerwieni. Wiadomo, każdy z nas jest inny i nie wszyscy potrafią się wyciszyć w łazience, gdzie tyle detalów przykuwa wzrok. Ta jednak łazienka prezentowana na zdjęciach jest stonowana, co jednak nie znaczy, że nie przykuwa uwagi. Szczególnie na pierwszy plan rzucają się dekoracyjne płytki, którymi wyłożona jest kabina prysznicowa.
W tej łazience zamontowany został odpływ liniowy w podłodze. Zalet tego rozwiązania jest wiele. Po pierwsze brak progu w wejściu do kabiny prysznicowej, co stanowi utrudnienie szczególnie dla małych dzieci i osób starszych. Ponadto łazienka wydaje się przestronniejsza i na etapie projektowania większa swoboda decydowania o jej kształcie. Polecam.

2 komentarze:

  1. bardzo fajny pomysł na małą i funkcjonalną łazienkę - podoba mi się

    OdpowiedzUsuń
  2. Fajna łazienka. Bardzo ciepłe stonowane kolory. Dają wrażenie przytulnosci. Ja tez żałuje że nie mamy takich kolorów w nowo zrobionej łazience. Nielubie białego koloru w łazience. Co prawda dopiero co zamówiłam umywalke KOŁO http://www.agito.pl/kolo-umywalka-60-cm-z-misa-prostokatna-twins-l51160-4785-694930.html ale teraz trzeba robić tak żeby wszystko pasowało :P Natępne malowanie bedzie na taki kolor, to pewne :P

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...