września 18, 2014

Nowoczesna łazienka - firma remontowa Gdańsk

Dawno temu obiecałem Wam post z widokiem panoramy miejskiej w łazience. Dzisiaj nadszedł czas, aby obietnicy dotrzymać. Ktoś powiedziałby, że trochę późno, ale aby efekty prac były takie, jakie prezentuje trzeba dużego nakładu pracy na budowie, nie zaś przed komputerem.
Łazienka jest niesamowita. Nowoczesna, z mocnymi akcentami. Biel i czerń widoczna na zdjęciu przełamana została soczysta czerwienią. Właściciele uniknęli dzięki temu wrażenia sterylności i nudy.
Widok powstał w wyniku nadruku na tafli szkła. W porównaniu do wcześniej prezentowanej płyty plexi znikł problem mycia i czyszczenia.
Łazienka, choć niedużych rozmiarów optycznie wydaje się większa dzięki zamontowaniu na jednej ze ścian dużego lustra odbijającego zarówno widok jak i połyskujące kafelki.
Dużą rolę w przedstawionej łazience odgrywa również oświetlenie. Oświetlenie dekoracyjne umieszczone w suficie podwieszanym wieczorem daje rozproszoną poświatę tworząc nastrój spa. Nie zapomnijmy również, że LED optycznie podwyższa wnętrze.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...