czerwca 02, 2014

Farba Flϋgger – moja opinia
Dzisiaj trochę o materiałach, o których dawno nie wspominałem. Ocenie poddam farbę Flϋgger, której używam praktycznie od początku działalności. Jeżeli zastanawiacie się, dlaczego Flϋgger, a nie np. Dulux to powiem szczerze, że nie zawsze warto wierzyć w reklamy i oszczędzać na zakupie materiałów.
Ściana pomalowana farbą gorszą jakościową i tym samą tańszą będzie wymagała po krótszym czasie renowacji. Jeżeli w domu będą przebywały dzieci, zwierzęta, nie licz na to, ze wszystkie zabrudzenia uda się usunąć bez śladu ścierania.
Nawet dobre gatunkowo farby jak Flϋgger mogą nie poradzić sobie z czekoladowymi odciskami palców na ścianie, czy też rysunkiem zrobionym przez naszą pociechę z kredek świecowych.
Jednak prawdopodobieństwo usunięcia tychże zabrudzeń bez żadnych śladów jest dużo większe przy użyciu dobrej gatunkowo farby niż tej z niższej półki cenowej.
Oprócz zmywalności farba ta ma jeszcze inną ważną cechę. Wieloletnia trwałość barwy. Po pięciu latach na ścianie farba Flϋgger wygląda tak samo jak po pierwszym dniu od malowania. Nie traci intensywności koloru i nasycenia barw.
Zdecydowanie jest warta polecenia.1 komentarz:

  1. Ta farbka jest w takiej cenie, że powinna podawać kawę po zakończeniu malowania.

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...