sierpnia 21, 2012

Sufity podwieszane – pomysł na ładne mieszkanie


Nic tak nie dodaje klimatu w mieszkaniu jak ładnie zaprojektowany i wykonany sufit podwieszany.

Nie rozumiem obaw niektórych osób, które uważają, że po zamontowaniu sufitu podwieszanego wielkość pomieszczenia się zmniejszy.

Jest to mit, a właściwie wykonany sufit podwieszany może doprowadzić do optycznego poszerzenia pomieszczenia. Szczególnie, jeżeli obniży się tylko część sufitu, a pozostałą zostawi się w formie niezmienionej.

Warto również zamontować taśmę ledową, który podkreśli całościowy efekt.

Kilka przykładów prac remontowych wykonanych przeze mnie na terenie Trójmiasta – Gdańsk, Gdynia, Sopot.4 komentarze:

 1. Ale fajnie to wygląda. Nie wiedziałam że tak można:) Dzięki za świetny pomysł. Zastanawia mnie tylko koszt takiego sufitu - materiały - bo robocizna to pewnie w zależności od wielkości remontu. Dobrze myślę??

  OdpowiedzUsuń
 2. Wiem, że to indywidualna sprawa, ale moim zdaniem takie podświetlenia w domu są na ogół "odpuściarskie". Szczególnie ten różnokolorowy sufit robi takie wrażenie.
  Lepiej się sprawdza jako uzupełnienie - zdjęcia 4 i 5. http://4.bp.blogspot.com/-0XWcEv_s4PA/UDPggbIatmI/AAAAAAAAAlc/OPv0eSjN2XA/s1600/P8210106.JPG
  do tego dałbym oświetlenie boczne.

  OdpowiedzUsuń
 3. Zwróć uwagę, że led w omawianym suficie jest wielokolorowy - poczynając od koloru białego, poprzez niebieski , zielony i i na czerwonym kończąc. Zatem od domowników zależy jaka barwa będzie dominowała. A z własnego doświadczenia wiem, że w zależnosci od nastroju mogę zmienić wystrój swojego mieszkania poprzez zmianę kolorystyki. Jednak jak mówią o gustach sie nie decyduje i każdy klient wybiera najbardziej odpowiadająco mu opcje. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 4. Uwielbiam podwieszane sufity :) Też mam taki w swoim domu. Co prawda nie świeci mi on różnokolorowo, bo tylko wstawiłem kartongips, ale i tak jest to świetne rozwiązanie techniczne, bo daje spore pole do popisu i nie jest drogie. Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...