lipca 09, 2012

Witam serdecznie

Witam wszystkie osoby, które planują zrobić remont lub właśnie go wykonują i którym nagle zabrakło pomysłu na ciąg dalszy. 

Kilka słów o mnie. 

W branży pracuje od ponad 10 lat, aktualnie wykonuje zlecenia na terenie Trójmiasta.  Przez ten okres nabrałem doświadczenia praktycznie we wszystkim, poczynając od hydrauliki, elektryki, a na zwykłym wykończeniu kończąc. 

Część moich prac będziecie mogli już niedługo  obejrzeć. 

Na co przede wszystkim stawiam - na dokładność i fachowość. Często poprawiam pracę po innych wykonawcach, dlatego wiem ile nerwów niektórzy z nich psują swoim klientom. 
Na tym blogu po części chce zwalczyć mit, że wszyscy budowlańcy są niedokładni, a współpraca z nimi to czysty koszmar.

 Tak nie jest. 

Wystarczy wybrać odpowiednią firmę. 

Ten blog poświęcony będzie remontom mieszkań i domów. Może się stać inspiracja dla niejednej osoby.  Postaram się przedstawić na nim jak powinno wyglądać przygotowywanie podłoża pod remont i następnie wykonywanie wszystkich czynności po kolei. Mało tego, pokaże również jak danych rzeczy nie powinno się robić. Dlatego jeżeli sam nie remontujesz mieszkania to zwróć uwagę czy twoi fachowcy robią to dobrze. 

Pozdrawiam i życzę udanej lektury.

2 komentarze:

 1. Witam. Planuję remont łazienki i mam mały problem. Trochę czytałem, ale dalej mam wątpliwości. Nie jestem dokładnie pewien nakładania płynnej folii (kiedy, co pod nią i na nią), gdyż nie wiem czy klej do płytek powinien iść bezpośrednio na wyschniętą płynną folię. Czy może na nią powinno pójść coś jeszcze... Czekam na odpowiedź:) Najlepiej w postaci artykułu
  POzdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witam. Proszę przeczytać posta na temat izolacji łazienki, a klej przychodzi bezpośrednio na folię.

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...