września 25, 2016

Niebieska łazienka – usługi remontowe i wykończenie mieszkań Gdańsk


 Zimny ciemnoniebieski kolor płytek z ciepłą brązową podłogą. Idealne połączenie. Nuta ekstrawagancji, która stworzyła bardzo ciekawy efekt końcowy. Ta łazienka zasługuje zresztą na uwagę nie tylko ze względu na kolorystykę, ale również ilością półek i blatów. Detale połączone razem dały taki oto efekt.7 komentarzy:

 1. Technicznie wszystko wygląda bezbłędnie, jednak to połączenie kolorystyczne osobiście nie trafia w mój gust. Wydaje się trochę zbyt mało nowoczesne. Niemniej ogromny plus za kabinę, która zdecydowanie pasuje do najświeższych standardów.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja właśnie jestem w trakcie wykończenia łazienki i widzę podobną kabinę, bardzo mi się podoba. Co do łazienki wszystko jest, kolorystycznie, podobnie jak kolega powyżej.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ten kolor płytek niestety chyba już dawno wyszedł z mody, na szczęście drzwi i kabina prysznicowa nadrabiają wszystko. Co do jakości wykonanie to wygląda profesjonalnie.
  Gdzie można zakupić taką kabinę prysznicową?

  OdpowiedzUsuń
 4. Niby mało nowoczesne, ale podoba mi się. Ma taki domowy, przytulny klimat.

  OdpowiedzUsuń
 5. Coś jest w tej łazience takiego domowego i przytulnego. Mnie się bardzo podoba.

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo mi się podoba to połączenie kolorów. Nie jest zbyt nowoczesne, ale według mnie jest bardzo w starym, domowym stylu. Ale to może tylko takie odczucie.

  OdpowiedzUsuń
 7. Witam! Mam pytanie, jakich narzędzi, maszyn używa Pan do przycinania płytek?

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...