kwietnia 16, 2019

Łazienka do remontu - czyli wady polskich łazienek - Usługi remontowe Gdańsk


 Ostatnio przeczytałem bardzo ciekawy artykuł. Wiecie, że prawie 40 procent osób uważa, że ich łazienka nadaje się tylko do remontu i ma wiele wad. Deklarują to nawet osoby, które niedawno odnawiały mieszkanie. Skąd się to bierze. Odpowiedz jest bardzo prosta - nieodpowiedni projekt pomieszczania i  brak jego ergonomii.

Wad łazienek jest sporo. 
Wiele osób chciałoby mieć okno w łazience, ponadto marzą o oddzieleniu łazienkę od WC. Wiadomo, że tego typu renowacje nie zawsze są niemożliwe, szczególnie gdy masz np. niewielkie mieszkanie w bloku.

Jednak inną wadą jest za mała ilość miejsca na przechowywanie np. kosmetyków. Wiele osób deklaruję, ze najbardziej zależy im na dodatkowej półce na niemieszczące się kosmetyki.

Przedstawiam zatem łązienkę, gdzie problem ten został rozwiązany.  Spójrzcie na te dwie półki nad wanną. Doskonale sprawdzą sie zarówno do przechowywania kosmetyków jak i zabawek dla dzieci. wiem to z własnego doświadczenia. Dzieci uwielbiają spedzać czas na wodnych zabawach. Zreszta im większa rodzina tym więcej miejsca jest potrzebna.

Wykonanie ich nie jest tak proste na jakie wygląda, ale wiadomo, że dla naszej firmy nie ma rzeczy niemożliwych. Ważna jest również precyzja i detale. My jednak przykładamy się do każdego remontu - małego czy też dużego - jak sama nazwa firmy mówi - Mały Duży Remont.

 Od siebie jeszcze dodam, że poprawek nie było, choć wymagania Inwestora były bardzo wysokie.
1 komentarz:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...