listopada 15, 2012

Pomysł na ciekawą podłogę w łazience - remont Gdańsk


Większość osób jest przekonana, że w łazience, ze względu na dużą wilgotność, trzeba na podłodze położyć płytki. Otóż nie. Jest wiele innych ciekawych rozwiązań, może trochę droższych niż płytki, ale dających niespotykany efekt.
Jednym z takich rozwiązań może być położenie specjalnego panelu. Jest on łączony uszczelką, aby nie przepuszczał wody.
Jego korzyść to nie tylko ładny efekt, ale i prostota w wykonaniu. Jeżeli ktoś kład sam panele, w jakimkolwiek pomieszczeniu na pewno nie będzie miał trudności z położeniem panelu w łazience. Tym samym koszty remontu lub wykończenia łazienki spadają.
Dobranie odpowiedniego koloru powinno być na zasadzie kontrastu. Kolor nie powinien zlewać się z płytkami. Ciemne drzewo nadaje pomieszczeniu domowego ciepła. Ciężko uzyskać taki efekt, kładąc na podłodze w łazience płytki. 


5 komentarzy:

 1. nie jest to wcale takie łatwe i tanie,jakby się mogło wydawać!koszt samych paneli możnaby znieść(podłoga na zdjeciu zapewne firmy Quick Step 170zł za metr), a gdzie reszta: kit 50zł za tubkę(potrzebnych jest kilka), specjalne podkłady pod panele i uszczelki, za 3,5m podłogi wyliczono nam 1000zł!plus robocizna

  OdpowiedzUsuń
 2. Wszystko się zgadza - co do kwot, ale łazienkę nie remontuje się raz do roku tylko na lata, jak chce się uzyskać nietypowy efekt należy trochę zainwestować

  OdpowiedzUsuń
 3. opisujesz to tak prosto i jasno, że obserwuję

  OdpowiedzUsuń
 4. A jak funkcjonuje ogrzewanie przy takiej podłodze ?
  Ryszard

  OdpowiedzUsuń
 5. Na ogrzewanie podłogowe należy użyć specjalnego panela i podkładu, które przewodzą ciepło. Na etykietach znajdują się informacje na ten temat.
  Adam Rogoziński

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...